YADA SUSHI WEB SİTESİ KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Web sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hatırlatmak isteriz ki; web sitemize erişerek bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

1. Genel Olarak

1.1. Hoş Geldiniz! Yada Sushi (“Biz”, “Restoran” veya “Sitemiz”), yadasushi.com alan adında bulunan online yemek ve içecek satışı yapmak üzere hizmet veren bir restorana aittir.

1.2. Bu Kullanım Şartları, sitemizi ziyaret eden veya hizmetlerimizi kullanan herkes (“Kullanıcı”, “Siz”) için geçerlidir. Sitemizi kullanarak, aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Lütfen şartları dikkatlice okuyun.

2. Hizmetlerimiz

2.1. Sitemiz, çeşitli yemek ve içecek ürünlerini çevrimiçi olarak satın almanıza olanak tanır.

2.2. Sipariş verirken, doğru ve güncel iletişim bilgileri sağladığınızdan emin olmalısınız.

3. Yaş Sınırlamaları

3.1. Sitemizi kullanarak, yerel yasalarca belirlenen yaş sınırlamalarını karşıladığınızı onaylamış olursunuz. Alkol içeren ürünleri sipariş veriyorsanız, yasal yaş sınırlamalarına uymak sizin sorumluluğunuzdadır.

4. Fiyatlandırma ve Ödeme

4.1. Ürün fiyatları sitemizde belirtilmiştir. Sipariş verirken doğru fiyatları onayladığınızdan emin olmalısınız.

4.2. Ödemeler, güvenli ödeme yöntemleri aracılığıyla gerçekleştirilir. Ödemelerin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz.

5. İptal ve İade Politikası

5.1. Sipariş iptali veya iade talepleri için lütfen İptal ve İade Politikamızı inceleyin.

6. Gizlilik Politikası

6.1. Kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. Gizlilik Politikamız, kişisel verilerin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve korunduğunu açıklar.

7. Fikri Mülkiyet Hakları

7.1. Sitemizde bulunan tüm içerikler, yazılımlar, grafikler, logolar ve diğer materyaller fikri mülkiyet hakları altındadır. İzinsiz kullanımı yasaktır.

8. Değişiklik ve İptal Hakkı

8.1. Restoran, hizmetleri veya Kullanım Şartları’nı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

9. Sorumluluk Sınırlamaları

9.1. Restoran, sitemizin kullanımından veya hizmetlerimizin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu değildir.

10. İletişim

10.1. Herhangi bir soru, öneri veya şikayetiniz için bize iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

11. Uygulanabilir Hukuk ve Yetki

11.1. İş bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Bu Kullanım Şartları’nı kabul ederek, sitemizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Kullanım Şartları 21.08.2023 tarihinde güncellenmiştir.