Sushi İstanbul

Galataport İstanbul’da Karaköy’ün göbeğinde yer alan Yada Sushi & Bar, 10 yıllık tecrübesiyle, sushi ağırlıklı Asya esintili mutfaklarda uzmanlaşmış, malzemeye odaklanan bir menüye sahip. Yemeklerin içeriklerini öne çıkarırken, 5 duyuyu harekete geçiren bir yemek deneyimi sunmaya ve bunun için en kaliteli malzemeleri ve dünyanın dört bir yanından günlük yakalanan taze balıkları bulup getirir.
Yada Sushi , çeşit çeşit kokteyllerin bulunduğu menüsü ve ünlü DJ’lerin çaldığı harika melodilerle yemek ve hayatın tadını çıkartmak için mükemmel bir atmosfer sunar.
Doğallığa odaklanarak, wabi-sabi estetiği ile uyumlu bir ortam yaratmak için her ayrıntıya dikkat edildi. Kumlu duvarlar, epoksi zeminler, loş aydınlatmalar, ahşap ve çelik gibi güçlü malzemelerin kullanımından, Japon esintili görsel sanatlar ve ikebana esintili çiçek aranjmanlarına bir çok element hikayemizi anlatıyor.
Tasarım yaklaşımımız en yüksek kalitede malzemelerle doğal, sade, zarif ve çağdaş bir çizgi taşıyor. Bunu başarmak için sakin ve mütevazi tonlardan oluşan bir renk paleti kullandık. Mekanlarımızda kişiselleştirilmiş detaylar aracılığıyla modern hayat wabi-sabi’den ilham alan estetikle misafirlerini ağırlıyor.